İNGİLİZCE ÖĞRENMENİN AKILLI YOLU
İngilizce Öğrenmenin en Akıllı Yolu,

Lisan, insanoğlunun kendisini ifade etme yetisidir. Kültür, anane, yaşam tarzı ile derinlik kazanır. Aslında cisimlere isim verme, isimleri sıfatlar ile süsleyip fiiller ile yön verme sanatıdır lisan. İkinci lisan ana dilin kullanımı (bilindiği) kadar karşılık bulabilecek, yani kullanılabilecektir.

Bu kitap, size yeteneğinizi en doğru şekilde kullanabilmenize vesile olacak hayati bilgileri en iyi bir şekilde öğrenebilmeniz için, anadiliniz de anlaşılır, sade bir dille hazırlanmıştır.

Başarımızın sırrı, konuların sıralandırılma yöntemi ve her bir konunun tam anlaşılmadan diğerine geçilmemesine bağlıdır.

Başlangıçtaki konuları biliyor olsanız ya da basit bulsanız dahi, programı tavsiyelerimize uyarak takip etmeniz, sistemimizi çok kolay kavramanıza ve başarı oranınızın da yüksek olmasına vesile olacaktır.

Bu programımız ile İngilizce’nin mantığına hâkim olurken, ona olan ilgi veya ihtiyacınız nispetinde ilerlemenize vesile olacak altyapı ve pratiği kazanacaksınız.

Kitabımızı ön söz dâhil okuyun!
Yorulduğunuz ya da sıkıldığınız an ders çalışmaya son verin!
Ders çalışırken okuma eyleminizi kulağınızın duyabileceği oranda yüksek sesle yapın!
Öğrendiğiniz her konudaki formülü; Kekelemeden; yazıp, okuyup, anlatabilecek konuma gelme den bir sonraki konuya geçmeyin! Her konuda verilen kelimelerin tamamı ile pratik uygulama yapın.

Programımızı seçtiğiniz için tekrar teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla.

Turkmann.

***

Programımız, yirmi ünitede zamanlara (tense) göre cümle yapıları hakkında bilgi verip, on sekiz dil bilgisi bölümde de İngilizce’nin en önemli gramer kurallarını anlaşılır bir dil ve çok zengin örneklerle anlat maktadır.

Her ünitenin sonunda o konuyu içeren bir durum değerlendirme sayfası bulacaksınız. Konuyu anladı iseniz, sorulan sorulara da o denli kolay yanıtlar vereceksiniz. Değerlendirme yapabilmeniz için gerekli cevap anahtarını bir sonraki ünitenin başında bulacaksınız.

Sistemi rehber kabul edip verilen cümle formüllerini; öznesini, fiilini, açıklamalarını değiştirerek yüzlerce örnek cümleler üretin. Konuyu sadece bir cümle ile formül bazında ezberlemek yerine konunun mantığını kavrayıp yaşam içinde uygulama yeteneği kazanın.

Unutmayın!

What is your name? sorusuna hiç düşünmeden ve tereddüt etmeden,
My name is …….. diyebilmenizin sırrı, bu cümleyi en az beş yüz kez tekrar etmiş olmanızda yatmaktadır.

Sıkıldığınız an hemen ders çalışmanıza ara verin. Daha da ötesi bu sistemin; İngilizce öğrenmeyi, bir eğlenceye dönüştürüp diğer sıkıntılarınızdan arınmanıza vesile olacak bir uğraşı haline getirmesini diliyorum.

Bir konuyu tam anlamadan ve uygulama becerisini kazanmadan diğer konuya geçmeyin ki; daha sonra aynı konuya tekrar dönme ihtiyacı olmasın…

***

Kitap hakkındaki samimi eleştirilerinizi e-mail adreslerimize gönderirseniz, diğer potansiyel öğren me arzusu içinde olanlara ışık tutması adına okuyucu yorumları bölümümüzde yayınlayarak paylaşacağız.

Şimdi, kitap hakkında ön bilgi sahibi olmanız için rastgele alınmış sayfaları inceleyin lütfen.